Spelrätter

Här är en aktuell lista på medlemmar som vill sälja sin spelrätt samt potentiella köpare.

  • Affären görs upp mellan säljare och köpare, ej via klubben.

  • Alla dokument som behövs för överlåtelse etc finns på vår hemsida.

  • Vänligen meddela Linda på kansliet när en överlåtelse skett: linda@visbygk.com


Säljare

  • Marianne Grönlund, 076-116 44 60, marianne.gronlund@telia.com


Köpare

  • Henrik Ström, 070-870 34 42, henrik@stroms-pl.com

  • Helena Ekman, 070-3184249, helena@bostaddirekt.com

  • Rickard Ekman, 070-3184249, helena@bostaddirekt.com

  • Erik Lindvall, 070-932 43 63, erik@eriklindvall.se

  • Vidar Stenberg, 070-870 17 19, vidar@kreditportalen.com

  • Johan Liljedahl, 070-550 81 85, johan.liljedahl@maintrac.se

  • Jonas Ullberg, +41 798 884 979, jonas.ullberg@se.ibm.com

  • Robert Rzadek, 070-719 66 99, robert.rzadek@ownit.nu

  • Sven-Erik Andersson, 070-300 68 98, svenna.andersson@telia.com

  • Sven Wallen, 070-378 00 88, sven@fantasticfrank.se

  • Sven-Erik Andersson, 070-300 68 98, svenna.andersson@telia.com

  • Paul Waern, 070-555 31 48, paul.waern@gmail.com

  • Göran Modin, 070-606 60 56, goran.modin@me.com

  • Björn Kristiansson, 070-424 19 74, bjorn@kristianssonmarketing.se

  • Tomas Olsson, 0709-59 95 85, tomas.olsson.se@gmail.com

  • Thomas Kahlström, 070-476 06 47, Thomas.kahlstrom@hotmail.com

  • Tim Yttergren, 070-734 48 58, tim.yttergren@hotmail.com

  • Daniel Lindström, 0709-688 026, danne.lindstrom74@gmail.com

  • Ove Ahlqvist, 0735- 26 03 00, ovah01@gmail.com

  • Tomas Ingemarsson, 0708-92 85 41, tomas.ingemarsson@afafastigheter.se

  • Adam Lindh, lindh.adam@gmail.com

  • Lars Leksell, 070-715 50 56, lars.leksell@gmail.com

  • Viveka Leksell, 070-661 69 86, viveka.leksell@gmail.com

  • Tina Herbert, 070-629 44 37, tina.herbert@telia.com

  • Gay Stävhammar, 070-634 57 29, gay@promea.se

  • Lars Löfström, 070-549 19 61, larsilofstrom@gmail.com

  • Sivert Särland, 0498-281275, sivert.sarland@cementa.se

  • Jan Lind, 070-882 42 14, jan.lind@cementa.se

  • Jeff King, 070-335 93 05, jeffjsking@gmail.com

  • Per Broman, 070-820 22 82, per@broman.se

  • Stefan stich Anderson, 070-880 38 68, info@sandavvs.se

  • Niclas Fornås, 070-779 01 23, niclas@conationinvest.se

  • Helen Rönnholm, 070-563 31 19, helen.ronnholm@handelsradet.se, 2019-02-23

  • Jim Karlsson, Österdahl, 076-715 77 96, jimkarlsson91@me.com, 2019-02-13

  • Jesper Attlerud, 073-593 04 38, jesper.attlerud@outlook.com, 2019-02-13

  • Markus Attlerud, 073-433 63 57, attlerud@gmail.com, 2019-02-13

  • Colin Daly, 070-429 04 04, colindaly93@gmail.com, 2019-02-13

  • Christer Lagerstedt, 070-511 16 29, christer.lagerstedt@lagerstedtsbil.se, 2019-01-08

  • Jonas Laveryd, 070-764 10 65, laverydjonas@gmail.com, 2019-01-07

  • Ulf Berge, 072-717 78 85, ulf@studiopromotion.se, 2018-12-19

  • Jonas Gunningberg, 073-867 44 43, jonas.gunningberg@gmail.com, 2018-10-28

  • Pontus Dackmo, 070-314 03 94, dackmo@gmail.com, 2018-09-25

  • Ella Bielke, 070-536 54 26, ella-kari.bielke@ericsson.com, 2018-09-09       

  • Linda Hallin, 070-328 61 16, info@wisbybarbershop.se, 2018-08-06       

  • Pierre Niklasson, 072-743 00 26, pierre_nicke@hotmail.com, 2018-05-16      

  • Magnus Adolfsson, 073-359 41 05, adolfsson.magnus@gmail.com, 2017-10-30       

  • Herman Mattsson, 072-580 04 31, herman.mattssons@gmail.com, 2017-10-24

  • Mats Käll, 0733-18 03 40, mats.kall@live.se, 2017-09-26

  • Christina Käll, 0708-39 28 08, christina.kall@compaqnet.se, 2017-09-26

  • Pierre Seger, 070-247 86 17, pierre@supper.nu, 2017-07-13

  • Cristin Seger, 070-247 86 17, pierre@supper.nu, 2017-07-13

  • Thomas Karlström, 076-13 53 357, thomas.karlstrom@livs.se,  2016

  • Kenneth Ehrnstedt, 0709-65 34 63, ehrnstedt@gmail.com, 2016-06-30

  • Margareta Östmark, 073-088 04 35, margareta.ostmark@gmail.com, 2016-03-22

  • Göran Andersson, 070-622 22 79, goran.and@telia.com, 2013-12-30

  • Stefan Nilsson, 0737-201004, nilstef@gmail.com, 2013-07-18

  • Joanna Nilsson, 0737-20 10 04, jnilsson@gmail.com, 2013-07-18

  • Christian Brandt, 070-764 06 09, cbkonsultab@gmail.com, 2013-04-02

  • Dan Holmquist, 0705-98 55 97, dan_holmquist@hotmail.com, 2013-03-01

  • Fredrik Widange, 076-285 30 73, widange@hotmail.com, 2013-02-05

  • Andreas Brock, 072-509 15 80, brock_andreas@hotmail.com, 2013-02-04

  • Patrik Ågren, 070-862 33 55, pagren2009@hotmail.com, 2013-01-17

  • Staffan Rudberg, 073-595 95 73, staffan.rudberg@previa.se, 2013-01-02

  • Pia Johansson, 070-891 63 01, pjk@hotmail.com, 2012-11-04

  • Jan Larsson, 070-661 16 09, janlarsson.herr@gmail.com, 2012-11-04

  • Lennart Jansson, 073-381 48 70, lennart.jansson@inserve.se, 2012-10-29

  • Robert Pettersson, 070-412 77 29, robertpettersson@hotmail.com, 2012-10-25


Är du intresserad av att sälja eller köpa spelrätt?

Fyll i och skicka formuläret så lägger vi in dina uppgifter.

Typ av medlemskap *
Spelrätt *
Namn *
Namn
Jag accepterar stadgar och villkor för medlemskap i Visby Golfklubb *